Kadıköy Mobilya Tamiri

Kadıköy Mobilya Tamiri

0216 376 46 66

0505 995 46 66

Gardrop, Raylı Dolap, Portmanto, Ayakkabılık, Vestiyer, Duvar Aparatları, Mutfak Dolapları, Çok Amaçlı Dolaplar, Yatak, Karyola, Ranza v.b Tüm mobilyalarınızda yer değiştirmeden veya taşınmadan dolayı oluşan hasarlarınızı usta ekiplerimiz ile gün vermeden bekletmeden aynı gün içerisinde tamamlıyoruz.

Sürgülü dolaplarınızın ray kapak tamiri, zamanla kullanımdan kaynaklı dolap yanlarındaki açılmaların tamiri, ve duvar montaj işlemleri.

Karyola ve yataklarda kullanımdan kaynaklı kırılma başlık değiştirme ve düzenleme işlemleri.

Dolap içi çekmece tamiri, çekmece ray değişimi ve dolap kapak menteşe tamir işlemleri.

Kapı kol ve kilit tamiri, kapı yönü değiştirme işlemleri.

Kapı altı kesim işlemleri, aspiratör dolabı kesimi ve montajı, buzdolabı üstü kesimi ve montajı.

Tüm mobilyalarınızda kesim işlemleri ve tamir işlemleri.

İstanbul’un tüm bölgelerinde oluşturduğumuz ekip araçlarımız ile aynı gün içerisinde mobilya tamir ve mobilya kurulum işlemlerinizi bitirmeyi başarıyoruz.

Günümüzde hazır mobilya satışlarının artması ile birlikte İstanbul içerisinde ihtiyaç duyulan marangoz ustalarımız ile kurulum işlemlerinizin yanı sıra mobilyalarınızda tamir gerektiren tüm arıza ve hasarları en uygun fiyatlarla garantili olarak yapıyoruz.

İkea, Koçtaş, Bauhause, Evidea, Evmanya, Tekzen, Dekorazon gibi yapı marketlerin sunmuş olduğu hazır mobilya satışlarının, satış sonrası desteği olan mobilya tamir ve kurulum hizmetlerini, alanında profesyonel usta kadromuz ile yapıyoruz.

Yazımıza oy verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Ataşehir Mobilya Tamiri başlıklı makalemizde ataşehir mobilya tamiri, kapak tamiri ve marangoz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazımızıda okuyunuz:  Kartal Mobilya Tamiri
1
×
Merhaba, mobilya montajına mı ihtiyacınız var?