Mobilya Montaj

Moblilya Montaj Servisi

0216 427 27 08
0532 255 02 12

Tüm Yapı Marketlerden aldığınız mobilyalarınızın montajını ve kurulumunu özenle yapıyoruz. Gardrop, Mutfak Dolapları, Raylı Dolap, Ayakkabılık, Şifonyer, Vestiyer v.b gibi markası ve modeli farketmeksizin tüm mobilya montaj işlemlerinizi usta ekiplerimiz ile sizleri günlerce, saatlerce bekletmeden aradığınız andan itibaren 1 saat içerisinde kapınızda olarak hizmet veriyoruz.

Yeni nesil yapı marketlerin, İnternet sitelerinin ve İkea, Koçtaş, Bauhause, Evidea, Evmanya, Tekzen, Dekorazon gibi firmaların satışa sundukları mobilyalarda gerek montaj hizmeti bulunmuyor gerekse ücretleri pahalı oluyor.
Biz; Mobilya Montaj Tamir Ekipleri olarak İstanbul geneli tüm semtlerde oluşturduğumuz mobil gezici ekiplerimiz ile almış olduğunuz tüm mobilyalarınızın montajını uzman kadromuz ile profesyonel olarak yapuyoruz. Üstelik fiyatlarımız için en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Ürününüzün ne olduğu hiç önemli değil, mobilyaya ait ne varsa montajını ve kurulumunu yapıyoruz. Çalışma masası montajı, kitaplık kurulumu ve duvar montaj işlemleri, Tablolar ve Duvar rafları gibi mobilyalarınızın kurulumunu tamamlıyoruz.

Bu yazımızıda okuyunuz:  Kadıköy Mobilya Montaj

Evinizde veya iş yerlerinizde mobilyalarınızda yer değiştirmek isterseniz montaj tamir ekiplerimiz sizlerin yanında oluyor. Gardrop Sökme kurma işlemleri, Raylı dolap montaj ve demontaj işlemleri, Tv ünitesi sökme kurma, Duvar mobilyalarınızın yerlerini değiştirme işlemlerini garantili yapıyoruz. Alanında profesyonel ustalarla hizmet veren firmamız, yeni mobilyalarınızın mmontajı ve eski mobilyalarınızın montaj ve demontaj işlemlerinde en ufak hasar görmeden tamamlıyoruz.

 

İstanbul Monbilya Montaj Servisi
İstanbul’un Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz.
Randevu ve Fiyatlandırma İçin
0532 255 02 12
Arayabilirsiniz veya Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

 

Raydolap Kurulumu

Raylı dolap ve gardrop montaj işlemleri
Mutfak dolabı ve kapı montaj işlemleri
Yatak odası takımı kurulum ve montajı
Genç odası takımı kurulumu ve montajı
Çocuk Odası takımı ve bebek beşiği montajı
Duvar aparatları, raf ve tv ünitesi montajı
Yatak Odası, sürgülü dolap, kapaklı dolap, şifonyer, komidin montajı.
Salon takımı, vitrin, konsol, kanepe, koltuk, L koltuk montaj ve kurulum işlemleri.
En Uygun Fiyat – Garantili Mobilya Montaj
Odalar arasında mobilyalarınızın montaj ve domantaj işlemleri.
Tüm mobilyalarınızda sökme kurma işlemleri.
Marka ve model farketmeksizin tüm mobilyaların kurulum ve montaj işlemleri.
Yazımıza oy verebilirsiniz

1
×
Merhaba, mobilya montajına mı ihtiyacınız var?